Warning: ob_start(): non-static method wpGoogleAnalytics::get_links() should not be called statically in /domains/zielony.org.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-google-analytics/wp-google-analytics.php on line 259
RADA MIASTA ODŁOŻYŁA GŁOSOWANIE NAD UCHWAŁĄ OCHRANIAJĄCĄ ZAKRZÓWEK
    Mimo usilnych starań w środę 23.09.2009 nie odbyło się w Radzie Miasta głosowanie nad uchwałą ustanawiającą na Zakrzówku Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy.

    Okazało się, że Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Krakowie wydała warunkowe uzgodnienie dot. uchwały. To powoduje wydłużenie całej procedury uchwalania zespołu przyrodniczo krajobrazowego Zakrzówka i wiąże się z dodatkowymi ustaleniami. Tak więc akcja w tym tygodniu zostaje odwołana.
  Urzędnicy dokładają wszelkich starań aby opóźnić głosowanie nad uchwałą w nadziei, że w tym czasie inwestor zdoła otrzymać Decyzję o Warunkach Zabudowy i będzie mógł otrzymać pozwolenie na budowę. Mamy jednak nadzieję, że rozsądek zwycięży i ci radni, którzy do tej pory nas nie popierali, uczynią to i na następnej sesji wprowadzą do porządku obrad głosowanie nad uchwałą.

 

  Liczymy zatem na wasze poparcie w niedalekiej przyszłości. Kiedy dokładnie? Będziemy informować.

 

  Tymczasem namawiam wszystkich do pisania i odwiedzania radnych i przedstawiania im swojego żądania ustanowienia Zespołu Przyrodniczo-Krajobrazowego na Zakrzówku. To jest bardzo ważne!!!  Szczegóły znajdują się tutaj.

Komentarze są wyłączone.