Warning: ob_start(): non-static method wpGoogleAnalytics::get_links() should not be called statically in /domains/zielony.org.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-google-analytics/wp-google-analytics.php on line 259
OCZEKIWANE GŁOSOWANIE W RADZIE MIASTA

Czy tak się stanie zależy od Ciebie

Czy tak się stanie zależy od Ciebie

W dalszym ciągu czekamy na głosowanie Rady Miasta Krakowa w sprawie utworzenia na Zakrzówku zespołu przyrodniczo-krajobrazowego. Pierwsze czytanie uchwały odbyło się 1 lipca. Od tego czasu oczekujemy na  wprowadzenie sprawy Zakrzówka do porządku obrad Rady Miasta.
Przypominamy , że poprzednim razem na sesji 23.09.09 nie udało się doprowadzić do głosowania ponieważ urzędnicy i prawnicy Urzędu Miasta oraz innych instytucji, również tych powołanych do ochrony przyrody jak np.: Regionalna Dyrekcja Ochrony Przyrody w Krakowie, robią wszystko by piętrzyć trudności i odsuwać wprowadzenie Zakrzówka pod głosowanie.
Dodatkowym niezrozumiałym dla nas aspektem sprawy jest to, że w Klubie PO w czasie sesji 23.09.09 była dyscyplina partyjna w sprawie usunięcia Zakrzówka z porządku obrad. Czyżby Radni PO chcieli ukryć się za lojalnością partyjną, tak by wyborcy nie mogli ich rozliczyć z tego co zrobili dla ochrony Zakrzówka? Mamy nadzieję, że ta sytuacja nie powtórzy się podczas następnych głosowań odnośnie Zakrzówka.
Tymczasem namawiamy wszystkich, którym przyszłość Zakrzówka leży na sercu do odwiedzania radnych , zwłaszcza tych z PO. Szczegóły znajdziecie tutaj.

Komentarze są wyłączone.