Warning: ob_start(): non-static method wpGoogleAnalytics::get_links() should not be called statically in /domains/zielony.org.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-google-analytics/wp-google-analytics.php on line 259
ZAKRZÓWEK NA SESJI RADY MIASTA W NAJBLIŻSZĄ ŚRODĘ 4 LISTOPADA!!
Udało się!! Mamy potwierdzoną informację, że na sesji rady miasta 4 listopada będzie głosowana uchwała w sprawie utworzenia zespołu  przyrodniczo-krajobrazowego na Zakrzówku.

Sesja Rady Miasta 1 lipca

Sesja Rady Miasta 1 lipca

Jest to dosyć szokująca informacja, bo zanosiło się że znowu nas przestawią na inny termin. Wniosek o wprowadzenie tego tematu na sesję zgłosił nasz główny oponent radny Stawowy. Oznacza to, że przeciwnik szykuje jakiś trik, który ma sprawić by sprawa oczywista stała się mało oczywista. Tym bardziej potrzebny będzie tłum na sali obrad, żeby radni nie mieli wątpliwości jak głosować. Apeluje do Wszystkich gorąco o dwie sprawy:
1.
Przyjdźcie na sesję 4 listopada o godzinie 9.30 do rady miasta, Plac Wszystkich Świętych 1
Przyprowadźcie ze sobą waszych współpracowników, mężów, żony, dzieci, sąsiadów i całą społeczność lokalną. Wasza obecność będzie kluczowa dla wyników głosowań. Prosimy Was gorąco, zwolnijcie się na kilka godzin z pracy i szkół i pojawcie się na sesji.
Żeby się wyróżniać się z tłumu ubierzcie na siebie coś zielonego. Nasz kolor do identyfikacji to ZIELONY. (mało oryginale, ale cóż…)
2.

Odwiedzajcie radnych zwłaszcza tych z PO lub chociaż do nich dzwońcie (PO głosując z dyscypliną partyjną wycofało Zakrzówek z porządku obrad sesji 23 września. Mamy nadzieję, że tym razem dyscypliny nie bedzie). Trzeba ich przekonywać tak usilnie, żeby im się Zakrzówek śnił po nocach. Oddziaływanie na radnych jest bardzo ważne, bo jest istotą demokracji. Pamiętajcie, radni są dla Was a nie Wy dla nich. Dyżury radnych są tutaj
Roześlijcie tą wiadomość i adres naszej strony do wszystkich znajomych i zaproście ich do działania.
TYLKO RAZEM MOŻEMY URATOWAĆ ZAKRZÓWEK!!

4 odpowiedzi do “ZAKRZÓWEK NA SESJI RADY MIASTA W NAJBLIŻSZĄ ŚRODĘ 4 LISTOPADA!!”

 1. magda pisze:

  „Przyjdźcie na sesję 4 listopada!”
  fajnie.gdzie? o której?

 2. admin pisze:

  Słuszna uwaga, dziękuję

 3. hej pisze:

  Radni PO nie mają w tej sprawie dyscypliny. Być może ja wprowadzą ale na tę chwilę nie ma.

 4. Grzesiek K pisze:

  Nie wiem skąd ta pewność drogi Heju. Do tej pory przy wszystkich głosowaniach dotyczących zespołu przyrodniczo-krajobrazowego PO głosowało z dyscypliny partyjnej. Dyscyplina nie dotyczyła jedynie głosowania poprawek, a już głosowania końcowe lub głosowanie nad wprowadzeniem Zakrzówka pod obrady odbywały się z dyscypliną. Czyli te najważniejsze głosowania były z dyscypliną. Jeśli nie weźmiemy się w garść to nadal będą ukrywać się za dyscypliną. Mnie jako wyborcy nie interesują zarządzenia szefa klubu, jeśli radny nie głosuje za ochroną Zakrzówka to ja nie dam mu swojego głosu – proste.