Warning: ob_start(): non-static method wpGoogleAnalytics::get_links() should not be called statically in /domains/zielony.org.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-google-analytics/wp-google-analytics.php on line 259
DLA KOGO ZAKRZÓWEK?
Dla kogo powinien być Zakrzówek, kto powinien mieć możliwość korzystania z jego zasobów?
Takie pytanie nasuwa się obserwując propagandę developera.
Zielony Zakrzówek twierdzi, że przyroda na Zakrzówku powinna należeć do wszystkich mieszkańców Krakowa. Uważamy, że miejsce to powinno być dostępne, oprócz przeciętnych śmiertelników, dla społeczności zasiedziałych na tym terenie, czyli dla wspinaczy i nurków. Nowy park powinien być przystosowany również dla osób starszych i mających trudności z poruszaniem się. Także matki z dziećmi w wózkach powinny mieć możliwość bezpiecznego spaceru z wózkiem. Dla tych ostatnich grup użytkowników dostępne mogą być tylko płaskie tereny, które znajdują się pomiędzy ulicami Jacka i Wyłom. Niestety łąka ta ma zamienić sie w blokowisko. Oj, jakiż to będzie wspaniały wypoczynek!!!
Próbuje się nam wmówić, że powstanie osiedla dla kilku tysięcy mieszkańców da nam prawdziwy park. Cóż za bzdura! Park pośród bloków. Takie "parki" już są w Krakowie, jest Kurdwanów, osiedla Nowej Huty itd. Developer razem z niektórymi radnymi chcą aby ludzie starsi i matki z dziećmi spacerowały między blokami. Reszta będzie mogła wypoczywać na wzgórzach i  skarpach wokół zalewu wsłuchując się w ryk przelotowej ulicy biegnącej przy zalewie i skałkach. Naprawdę cudowna perspektywa!!!
Tak może wyglądać ulica Wyłom i łąka za kilka lat. Ulica Wyłom to ten asfaltowy chodnik biegnący od zalewu do ul. Twardowskiego.
Czy tak się stanie zależy od Ciebie

Czy tak się stanie zależy od Ciebie

Komentarze są wyłączone.