Warning: ob_start(): non-static method wpGoogleAnalytics::get_links() should not be called statically in /domains/zielony.org.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-google-analytics/wp-google-analytics.php on line 259
SESJA SESJA I PO SESJI

Demonstracja przed magistratem

Demonstracja przed magistratem

Dzisiaj rano przed budynkiem magistratu Krakowa odbyła się demonstracja poparcia dla ochrony Zakrzówka. Mięliśmy zielone baloniki i transparent z napisem ZAKRZÓWEK JEST JEDEN, RADNYCH WIELU, WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE. Po przedstawieniu naszych racji i żądań udaliśmy się wszyscy na galerię sali obrad obserwować toczącą się dyskusję. Niestety na dzisiejszej sesji Rady Miasta było bardzo dużo kontrowersyjnych tematów. Projekt uchwały o zespole przyrodniczo-krajobrazowym na Zakrzówku był jednym z nich.
Mieliśmy nadzieję że odbędzie się dyskusja nad złożonymi poprzednio poprawkami radnych. Czekaliśmy na tą dyskusję przez cały dzień. Niestety program obrad został zmieniony
Nasz transparent

Nasz transparent

i temat Zakrzówka został przeniesiony na koniec obrad. Gdy doszło już do naszej sprawy okazało się, że projekt uchwały został cofnięty do wnioskodawcy w celu wprowadzenia korekt wynikających z opinii Prezydenta Krakowa i Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska.Tym sposobem głosowanie poprawek i całej uchwały zostało przeniesione na następną sesję. O dokładnym jej terminie poinformujemy Was na naszej stronie, a Ci, którzy wpisali się na listę mailingową dostaną emaila.
Bardzo Wam dziękujemy za udział w proteście, sesji Rady Miasta i ogólne wsparcie. Wasze zaangażowanie jest bardzo ważne, gdyż jest dla nas sygnałem, że warto się tą sprawą zajmować Dla radnych jest ono dowodem szerokiego poparcia społeczeństwa dla sprawy Zakrzówka. Dzięki Wam i waszemu poparciu jesteśmy w stanie wygrać tę sprawę i doprowadzić do powstania parku na Zakrzówku. Dziękujemy!!!
Obserwacja obrad z galerii

Obserwacja obrad z galerii

2 odpowiedzi do “SESJA SESJA I PO SESJI”

  1. Aniela P pisze:

    Tak trzymaC!!!!! Udalo sie nam uratowac Sudol . Wygralismy po 6 latach.!!! Trzeba zrobic akcje , zorganizowac sie . Jestem radna na Pradniku Czerwonym. Niestety ! Nie naleze do zadnej partii. udalo mi sie dzieki zaangazowaniu mieszkancow. Mam pomysl!! moze zorganizujemy sie wszyscy , ktorym zalezy na zielonych plucach krakowa? Za chwile bedziemy zabetonowni. Zamknieci w klatkach blokow i zacementowani. ratujmy sie!!!!