Warning: ob_start(): non-static method wpGoogleAnalytics::get_links() should not be called statically in /domains/zielony.org.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-google-analytics/wp-google-analytics.php on line 259
SPOTKANIE U WOJEWODY

Wczoraj na zaproszenie Wojewody Stanisława Kracika odbyło się spotkanie Stowarzyszenia na Rzecz Ochrony i Rozwoju Dębnik oraz Zielonego Zakrzówka – społecznej strony reprezentującej mieszkańców Krakowa  z Developerem i częścią niezadowolonych właścicieli działek na Zakrzówku. Obecnych było również czterech radnych.

Na spotkaniu zaproponowano nam kompromis w sprawie Zakrzówka, polegający na tym , że koncepcja zabudowy osiedlowej na Zakrzówku, przygotowana przez inwestora jest najwłaściwszym, a wręcz jedynym rozwiązaniem i służyć ma harmonii przestrzennej i społecznej.

Wielogodzinna dyskusja niestety utwierdziła nas po raz kolejny w przekonaniu, że tak naprawdę pole wypracowania wspólnego kompromisu jest niezmiernie trudne jeżeli wręcz niemożliwe.

Firma Gerium nadal zakłada, że optymalnym rozwiązaniem jest inwestycja osiedlowa na 4,5 tyś. do 5 tyś. mieszkańców.

W najbliższy czwartek tj. 21 stycznia ma się odbyć kolejne spotkanie tym razem u prezydenta Majchrowskiego. Może wtedy dowiemy się czy inwestor na prawdę chce kompromisu.

Tutaj wyjaśniamy mity o Zakrzówku

Komentarze są wyłączone.