Warning: ob_start(): non-static method wpGoogleAnalytics::get_links() should not be called statically in /domains/zielony.org.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-google-analytics/wp-google-analytics.php on line 259
POPRZYJ WŁAŚCIWĄ OSOBĘ W WYBORACH PREZYDENCKICH!
  Kontrakt dla Krakowa podpisany przez Stanisława KracikaPo wyborach do Rady Miasta Krakowa dostaliśmy wiele emaili z zarzutami, że popieramy jedną partię PiS. Tym razem popieramy kandydata PO. Nasze wybory w przypadku radnych podyktowane były tym, jak poszczególni radni głosowali w sprawie Zakrzówka. Nasza rekomendacja kandydata na prezydenta wynika ze wielokrotnych spotkań z kandydatami w czasie naszej wieloletniej wali o Zakrzówek oraz poznania podejścia obu panów do spraw przestrzeni publicznej w mieście.
  Pan Majchrowski mimo posiadania profesorskiego tytułu nie ma pojęcia o tym jak powinno wyglądać współczesne miasto. Kierowany przez niego urząd wydaje śladowe kwoty na infrastrukturę rekreacyjną i wypoczynkową dla mieszkańców. Urzędnicy miejscy z dużym zaangażowaniem walczą o to aby miejsca, które pozostały zielonymi zabudować. Nie liczy się interes mieszkańców lecz interes prywatnych inwestorów. Majchrowski nie posiada żadnego pomysłu na Kraków, żadnej wizji jego rozwoju. Rozwój miasta jest chaotyczny i doraźny. Profesor nie zastanawia się nad tym jak miasto będzie wyglądało za 15 lat. Liczy się to, żeby wybudować jak najwięcej, bez żadnej refleksji jak i gdzie. Efekt takiej polityki możemy obejrzeć na Nowym Ruczaju - brak dojazdów do bloków, miejsc parkingowych, szkół, przedszkoli, sklepów i parków. Tylko bloki, bloki, bloki. Ponadto prezydent ma zwyczaj niedotrzymywania obietnic wyborczych. Przed poprzednimi wyborami obiecał, że na Zakrzówku powstanie małe osiedle willowe a reszta terenu będzie parkiem. Teraz walczy o to żeby wybudować tam osiedle mieszkaniowe.
  Jego konkurent, Stanisław Kracik jest człowiekiem o znacznie szerszych horyzontach. Potrafi zgłębić dany problem wsłuchując się w głosy za i przeciw i podjąć sprawiedliwą decyzję. Ma doświadczenie w kierowaniu miastem i potrafi nadać właściwy kierunek jego rozwojowi. W ostatnich dniach pan Kracik podpisał "Kontrakt dla Krakowa" dokument, w którym zobowiązuje się między innymi, że najważniejsze decyzje podejmowane będą przy szerokim współudziale obywateli.
  Z wszystkich powyższych powodów oraz wielu innych, o których można poczytać w poniższych linkach
GORĄCO ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W WYBORACH I GŁOSOWANIA NA STANISŁAWA KRACIKA!!!
  Szansa na uratowanie Zakrzówka w wypadku wygranej Majchrowskiego i przy składzie nowej rady miasta jest bardzo nikła.
Wyborcza - Więcej na temat Kontraktu dla Krakowa
Wprost - Więcej na temat Kontraktu dla Krakowa

Portal Samorządowy
  Artykuły na temat dotychczasowej działalności prezydenta Majchrowskiego:
Zielony Zakrzówek
Strona byłej radnej miasta Katarzyny Migacz
Zbiór artykułów prasowych ukazujących w jaki sposób działa ekipa Majchrowskiego

Jedna odpowiedź do “POPRZYJ WŁAŚCIWĄ OSOBĘ W WYBORACH PREZYDENCKICH!”

 1. majki pisze:

  Witam wszystkich,
  Miałem doświdczenia z p. Kracikiem jako prezydentem Niepołomic i kierowaną przez niego administracją. Nic nie wskazuje aby miał te cechy jak opisywane w peanach na jego cześć. Wręcz odwrotnie – jest mściwy i uparty, patrzy przez pryzmat własnej chwały i własnych interesów. Jeśli miałbym wybierać, to na pewno na niego bym nie zgłosował. Ale mam dość tego wszystkiego i nie będę głosował wcale.