Warning: ob_start(): non-static method wpGoogleAnalytics::get_links() should not be called statically in /domains/zielony.org.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-google-analytics/wp-google-analytics.php on line 259
Medal obywatelski dla współzałożyciela ZIELONEGO ZAKRZOWKA

Odznaczeni Michał Szpakiewicz i Andrzej Skrzyński

Odznaczeni Michał Szpakiewicz i Andrzej Skrzyński

Jest Nam niezmiernie miło przekazać  informację, że jeden ze współzałożycieli Inicjatywy Obywatelskiej ZIELONY ZAKRZÓWEK, został uhonorowany Medalem Obywatelskim za działalność na rzecz budowy Społeczeństwa Obywatelskiego.
   Wyróżnienie to zostało przyznane przez Komitet Obywatelski Miasta Krakowa w obecności Wojewody Małopolskiego Stanisława Kracika.
   Uhonorowany medalem Michał Szpakiewicz odbierając go, podziękował za  wyróżnienie, jednocześnie wskazując że jest to również uhonorowanie postaw wielu osób, które konsekwentnie, niezależnie od sytuacji, układów czy zdarzeń realizują działania zmierzające do wzrostu odpowiedzialności za naszą przestrzeń miejską.
   „Walcząc o małe sprawy w rzeczywistości wpływa się na zmianę tych dużych.  Zakrzówek stał się symbolem tej właśnie walki i działań które dotykają Nas wszystkich, bo przestrzeń publiczna jest przecież przestrzenią, w której wszyscy żyjemy. Troska o nią staje się nie przywilejem, ale wręcz koniecznością.”
   Jeszcze raz cieszymy się i gratulujemy Michałowi, bo każde tego typu wyróżnienie pokazuje i potwierdza słuszność Naszych działań i postaw które chcielibyśmy promować wśród mieszkańców Krakowa .

Komentarze są wyłączone.