Warning: ob_start(): non-static method wpGoogleAnalytics::get_links() should not be called statically in /domains/zielony.org.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-google-analytics/wp-google-analytics.php on line 259
PIKNIK MODRASZKOWY – POKAŻMY, ŻE NIE CHCEMY OSIEDLA NA ZAKRZÓWKU!
MODRASZEK KOLEKTYW

LATAJĄCA CECYLIA

Już 5 czerwca na Zakrzówku pojawią się dziesiątki osób przebranych za motyle Modraszki. Każdy może się przyłączyć. Wystarczy ubrać się na niebiesko i przynieść ze sobą tekturę falistą, z której wspólnie zrobimy skrzydła motyla. Tak przebrany tłum rozpierzchnie się po Zakrzówku. Dziesięciu znanych fotografów i filmowców będzie robiło zdjęcia i clipy, które zostaną odtworzone radnym. W ten sposób każdy będzie mógł wyrazić poparcie dla idei zachowania Zakrzówka bez jakiejkolwiek zabudowy. Szczegóły akcji możesz poznać tutaj.

Happening wymyśliła znana krakowska artystka Cecylia Malik, która zasłynęła między innymi z akcji pt. „365 drzew” oraz „Ulica Smoleńsk 22.8 2010

Podobnie jak my uważa ona, że Zakrzówek nie jest miejscem do zabudowy. Udało jej się zgromadzić wokół pomysłu happeningu wielu artystów i działaczy, którzy bardzo chętnie zgodzili się pomóc. Widać, że pomysł budowania na tych cudownych terenach jest bulwersujący nie tylko dla działaczy społecznych.

Gorąco zachęcamy każdego aby przyszedł w sobotę i przyłączył się do naszej akcji. Można potraktować to wydarzenie jak piknik rodzinny. Będziemy wspólnie wycinali i malowali skrzydła motyli, razem sprawimy że Zakrzówek stanie się niebieski.

Przyjdź i działaj z nami!

Będzie to też okazja do bliższego poznania się. W końcu większość z Was zna nas tylko z internetu.

SZCZEGÓŁY TUTAJ  http://modraszekkolektyw.blogspot.com/

Przyłącz się do naszej grupy na FaceBooku

Logo akcji Motyl na rowerzeMotyl anioł

Komentarze są wyłączone.