Warning: ob_start(): non-static method wpGoogleAnalytics::get_links() should not be called statically in /domains/zielony.org.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-google-analytics/wp-google-analytics.php on line 259
APEL O WSPARCIE PLANU MIEJSCOWEGO DLA WZGÓRZA ŚW. BRONISŁAWY
Cecylia w okolicach Kopca Kościuszki

Cecylia w okolicach Kopca Kościuszki

Wesprzyjmy plan miejscowy dla wzgórza św. Bronisławy (okolice Kopca Kościuszki)
Sprawa jest bardzo bardzo ważna! W tą środę na posiedzeniu rady miasta Krakowa będzie głosowany plan miejscowy dla Wzgórza Św. Bronisławy i Lasku Wolskiego. Plan był już kilkakrotnie przedstawiany i jest bardzo dobry! Nie dopuszcza zabudowy na terenach, które nigdy nie powinny zostać zabudowane. Jeśli nie zostanie przegłosowany na tej radzie miasta to z miejsca rozpoczną się budowy. Jest wydane ponad 200 WZ dla tych terenów. Ma być budowane osiedle pod Klasztorem Kamedułów. Pani Wiceprezydent Koterba i Pani dyrektor Biura Planowania Przestrzennego apelują o wsparcie Krakowian dla tego Planu!  TEN TEREN JEST TAK SAMO WAŻNY I TAK SAMO PIĘKNY JAK ZAKRZÓWEK! Tym razem nie musimy tu się buntować przeciw polityce miasta. Wystarczy wyrazić nasze poparcie dla planu. Radni tylko przejmują si mediami i ludem - bo chcą być wybierani! Dlatego pokażmy im, że zależny nam na tym rejonie.
Plan akcji jest następujący:
Zbiórka o 10.00 rano w najbliższą środę 06.07.2011 na placu Wszystkich Świętych. Ubieramy cokolwiek zielonego, może być wstążka, albo buty, albo szminka, albo krawat,...... i bierzemy zieloną gałąź! I idziemy na balkon, patrzeć radnym na ręce, będą media, trzeba pokazać radnym, że Tereny Kopców, Sikornik i Lasek Wolski interesuje wszystkich Krakowian, nie tylko mieszkańców ul. Gontyna, którzy Walczą o te tereny od lat.
Prosimy dajcie znać swoim znajomym, fajnie, żeby się zebrał mały tłum na tym balkonie sali obrad! Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia w środę przed 10.00 na Placu Wszystkich Świętych.
Akcja jest organizowana przez Cecylię Malik. Popieramy ją całym sercem i działaniem.

Komentarze są wyłączone.