Warning: ob_start(): non-static method wpGoogleAnalytics::get_links() should not be called statically in /domains/zielony.org.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-google-analytics/wp-google-analytics.php on line 259
PRZYSZŁOŚĆ ZAKRZÓWKA W RADZIE DZIELNICY PO RAZ DRUGI
  W najbliższy czwartek tj. Biuro Planowania Miasta 08.09.2011 r.  o godz. 18.00 w Kinie Tęcza przy ul. Praskiej ma przedstawić koncepcje dwóch planów miejscowych dla Zakrzówka. Prawdopodobnie urzędnicy będą nas przekonywać, że na Zakrzówku należny wybudować osiedle i że jest to teren który do niczego innego się nie nadaje.
  Dlatego bardzo ważne jest żeby na spotkaniu pojawiło się jak najwięcej zwolenników pozostawienia Zakrzówka zielonym i przekonało urzędników, że mieszkańcy chcą parku na całym terenie Zakrzówka
  Spotkanie rozpocznie się w czwartek 8 września 2011 r. o godzinie 18.00 w sali kinowej Dębnickiego Ośrodka Kultury „Tęcza” przy ul. Praskiej 52 w Krakowie (budynek siedziby Rady Dzielnicy VIII). Oficjalnie spotkanie to ma na celu zaprezentowanie stanu prac nad miejscowymi planami zagospodarowania przestrzennego. Będzie to również okazja do wymiany poglądów na temat kierunków rozwoju tych obszarów pomiędzy osobami odpowiedzialnymi za planowanie przestrzenne w Krakowie, mieszkańcami oraz radnymi Dzielnicy VIII.
Przyjdź i wypowiedz się co myślisz o nowych pomysłach Biura Planowania Miasta
8 września godzina 18.00
ul. Praska 52
sala kina Tęcza.
PRZYJDŹ KONIECZNIE!!!

7 odpowiedzi do “PRZYSZŁOŚĆ ZAKRZÓWKA W RADZIE DZIELNICY PO RAZ DRUGI”

 1. Ania pisze:

  Kto na litość boską redaguje te komunikaty?!
  Nazwy biura nie znacie, ale już wiecie, że projekt będzie zły. To lekceważenie, czy tylko ignorancja? A może chodzi o tak prostą rzecz, jak tylko storpedowanie każdej propozycji, jakakolwiek będzie, bo lepszy dla was brak planu i załatwienie swoich interesów wuzetkami?
  Ja np jestem ciekawa na propozycję urbanistów, bo na pierwszym spotkaniu było jasne, że my, mieszkańcy okolic Zakrzówka chcemy bardzo rożnych rzeczy.

  A dla zainteresowanych: nie ma w Krakowie czegoś takiego, jak Biuro Planowania Miasta. Radzę wejść na urzędowe strony www i sprawdzić.

 2. admin pisze:

  Szanowna Pani, dziękuje za zwrócenie uwagi na pomyłkę w tekście. Oczywiście chodzi o Biuro Planowania Przestrzennego. Na szczęście nie zmienia to merytorycznego sensu tekstu.
  Dobrze Pani wie, że tylko kilka osób z Zielonego Zakrzówka mieszka na Zakrzówku. Dobrze Pani również wie że na Zakrzówku na WZetkach można wybudować tylko dom jednorodzinny i to też dopiero wtedy gdy Gerium zrezygnuje ze swoich pazernych planów. Wcześniej bowiem miasto nie wyda żadnej WUzetki, tak jak nie wydało do tej pory. Tak więc załatwienie własnych interesów za pomocą WUzetek jest nie możliwe, ponieważ nie mamy „swoich interesów” i ponieważ miasto nie wydaje WUzetek na tym terenie.
  Po kilku długich latach walki z o Zakrzówek z administracją Majchrowskiego mamy prawo nie spodziewać się niczego dobrego lub zgodnego z prawem w nowych planach.

 3. Ania pisze:

  O, właśnie! Tylko kilka osób z ZZ mieszka „na Zakrzówku”. To zdanie reszty może się już nie liczyć, tak?!
  Przecież wuzetki na wielorodzinne bloki już są wydane, m. in. na działkach kościelnych i na działkach od zawsze niebudowlanych od strony Salezjańskiej. Zabudowa tych terenów to tylko kwestia czasu… I nie będą to domki jednorodzinne, bo w sąsiedztwie JUŻ JEST zabudowa wielorodzinna.
  Mydlenie oczu.
  Gołym okiem widać o co chodzi.
  Szkoda czasu na taką dyskusję, ale na spotkanie trzeba iść, żeby sobie wyrobić własne zdanie

 4. admin pisze:

  Bardzo dobrze że szkoda Pani czasu na pisanie na naszej stronie, bo nie lubimy jak ktoś kłamie.
  Posiadamy listę wszystkich decyzji WZ z Wydziału Architektury, pozytywnych i odmownych, i nie ma tam żadnych bloków. Gerium stara się o WZtkę już 1,5 roku i nawet nie mają zatwierdzonego raportu oddziaływania na środowisko, bo nikt nie chce się podpisać pod pomysłem ochronny motyli poprzez betonowanie łąki. Jak widać zabudowa tych terenów to nie żadna „kwestia czasu” tylko kwestia świadomości, której pani najwyraźniej brak. Prosimy zatem siać swoje kłamstwa gdzie indziej.

 5. Ania pisze:

  Hehehehehe, wystarczy dokładnie sprawdzić materiał, który był pokazany na poprzednim spotkaniu. Tam nie tylko Gerium zamierza budować:)

  A swoją drogą: wiadomo od początku, ze Wasza strona w żadnym razie nie ma służyć wymianie informacji i dyskusji, tylko agitacji. Stąd pewnie tak ostra reakcja.
  Proszę mi kłamstw nie zarzucać tylko dlatego, że nie odpowiadają one obowiązującej pod tym adresem propagandzie.

 6. admin pisze:

  No tak, może jakieś konkrety, numery działek na których wydano te rzeczone WZetki na bloki wielorodzinne? Z chęcią się dowiemy. A czy pani nie jest z przypadkiem rodziny pan Grońca, członka stowarzyszenia założonego przez Gerium. Pan Groniec również łgał publicznie w radio Kraków opowiadając o jakimś pozwoleniu na budowę na bloki. Widzę, że duch Gerium udzielił się również pani. Kłamstwo pogania kłamstwo. Między ul Jacka i Wyłom nie wydano żadnych WZetek na bloki i mamy na to pismo z urzędu. Bardziej to do mnie przemawia niż szczekanie klakierów opłaconych przez Gerium.

 7. Alina pisze:

  Czy są jakieś wnioski po tym spotkaniu?