Warning: ob_start(): non-static method wpGoogleAnalytics::get_links() should not be called statically in /domains/zielony.org.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-google-analytics/wp-google-analytics.php on line 259
ZAKRZÓWEK ZNOWU POTRZEBUJE POMOCY!

Na sesji Rady Miasta Krakowa 11 czerwca I czytanie tragicznego projektu planu zagospodarowania przestrzennego obszaru ”Rejon Św. Jacka – Twardowskiego’ – zabudowa blokowiskiem Zakrzówka na obszarze pomiędzy ul. Wyłom a św. Jacka.
Przyjdźcie o godz. 10.30. na sesję Rady Miasta Krakowa Plac Wszystkich Świętych aby pokazać że nie zgadzamy się na bloki na Zakrzówku. Przynieście ze sobą transparenty, modraszkowe skrzydła (wejście przez podwórze, na samą górę)
Właściciel ziemi zbankrutował i nie ma zamiaru tam nic budować, mimo to miasto wprowadza możliwość zabudowy Zakrzówka, tylko po to żeby zbankrutowane Gerium mogło dobrze sprzedać działkę. Czyżby działka miała być kupiona przez Echo Investmnts, które odpowiada za budowę osiedla w Parku Dębnickim oraz plany budowy galerii handlowej przy Błoniach?
ZAPRASZAJCIE WSZYSTKICH SWOICH ZNAJOMYCH!

Skomentuj