Warning: ob_start(): non-static method wpGoogleAnalytics::get_links() should not be called statically in /domains/zielony.org.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-google-analytics/wp-google-analytics.php on line 259
GŁOSUJ NA ZAKRZÓWEK W BUDŻECIE OBYWATELSKIM

Od dzisiaj tj. od 27.09 do 5.10.14 r można głosować na projekty w budżecie obywatelskim. Nasze najlepsze projekty na zagospodarowanie Zakrzówka ( boisko dla dzieci i młodzieży i kąpielisko z plażą) zostały tendencyjnie, bez sensownego uzasadnienia odrzucone  przez Zarząd Infrastruktury Sportowej Urzędu Miasta. Procedura nie przewidywała odwołania. Został nam więc tylko jeden niepozorny projekt w dzielnicy VIII pod nr 15 dot. Zakrzówka.  Głosujmy aby ten projekt przeszedł i aby na Zakrzówku rozpoczęły się prace pielęgnacyjne i ochronne a nie zabudowa.
Poniżej przesyłam linka do strony  budżetu obywatelskiego. Link znajduje się na stronie :http://www.krakow.pl/budzet , w zakładce Głosowanie przez internet . Przesyłam też bezpośredniego linka do formularza głosowania ale nie wiem czy będzie działał po przesłaniu:    http://www.krakow.pl/127762,artykul,glosowanie_przez_internet.html

Głosując koniecznie trzeba pamiętać aby wybrać pięć pozycji dzielnicowych i pięć ogólnokrakowskich. Inaczej głos będzie nieważny.

Głosujemy na dzielnicę VIII Dębniki. Tu najważniejszy jest dla nas projekt nr 15 dot Zakrzówka – wpisujemy go na pierwszym miejscu. Jest też prośba o wpisanie na kolejnych miejscach nr 11 Plac zabaw w Parku Dębnickim oraz 1         ( zajęcia integracyjne dla seniorów i dzieci na Dębnikach) . Wybierając dzielnicę VIII Dębniki można głosować na projekty tylko z tej dzielnicy .
Głosować w dzielnicy VIII może każdy , obojętnie w której dzielnicy mieszka ( nie musi być zameldowany w Krakowie, wystarczy ,że ma jakiś krakowski adres). Musi też mieć ukończone 16 lat i znać swój nr pesel. Trzeba też wybrać pięć projektów ogólnokrakowskich  wg. uznania.

Ważna uwaga !

Po wypełnieniu formularza i wciśnięciu klawisza Głosuj , proszę się upewnić czy pojawił się komunikat informujący, że wszystko poszło dobrze  ( czasem coś nie wchodzi).

Koniecznie trzeba zmobilizować rodzinę,  przyjaciół, współpracowników i sąsiadów – zwłaszcza z VIII dzielnicy bo każdy głos jest na wagę złota. Jeśli ktoś nie ma dostępu do internetu to może głosować w siedzibie dzielnicy.

Komentarze są wyłączone.