Warning: ob_start(): non-static method wpGoogleAnalytics::get_links() should not be called statically in /domains/zielony.org.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-google-analytics/wp-google-analytics.php on line 259
PRESJA NA RADNYCH
    Prawdopodobnie w październiku Rada Miasta Krakowa będzie głosowała wprowadzenie na terenie Zakrzówka ochrony poprzez ustanowienie zespołu przyrodniczo-krajobrazowego. Część radnych jest przeciwna temu pomysłowi i sprzyja zabudowie Zakrzówka. Dlatego chcemy ich przekonać do zmiany stanowiska.
    Każdy jako obywatel i wyborca ma prawo wyrazić swoją opinię i żądać od swoich przedstawicieli w Radzie Miasta podejmowania właściwych decyzji. W ten sposób tworzy się presja społeczna, która jest w stanie zmienić decyzję radnego jak głosować. Uwierz proszę, że każda osoba przedstawiająca radnemu swoją opinię na sprawę Zakrzówka ma bardzo duży wpływ na faktyczne losy tego terenu. Dlatego przyłącz się do akcji, która ma na celu zmianę nastawiania niektórych radnych do zabudowy Zakrzówka i wprowadzenie zespołu przyrodniczo-krajobrazowego.
Jak skontaktować się z radnym:
kropka_bialaSPOTKANIE NA DYŻURZE WYBORCZYM - metoda super skuteczna
Radni prowadzą dyżury, żeby móc spotkać się z wyborcami i z nimi porozmawiać. Jest to najlepsza metoda oddziaływania na radnego, osobista dyskusja w cztery oczy. Można wtedy wyrazić swoje oczekiwanie jakie się ma odnośnie uchwalenia zespołu przyrodniczo-krajobrazowego na Zakrzówku. Mówimy radnemu wyraźnie na przykład tak:  
Chcę aby Zakrzówek nie został zabudowany i żeby był tam park dla wszystkich Krakowian. Chcę, żeby Zakrzówek był chroniony poprzez zespół przyrodniczo-krajobrazowy. Proszę Pana/Panią o taką właśnie ochronę Zakrzówka.
Namiary na radnych i do, którego radnego się udać dowiesz się tutaj.
kropka_bialaWYSYŁANIE LISTÓW DO RADNYCH - metoda bardzo skuteczna
Można wysłać do radnego list pocztą z prośbą o ochronę Zakrzówka. Gotowa treść listu znajduje się tutaj. Można go wysłać takim jaki jest lub zmienić go według własnego uznania. UWAGA: Nie zapomnij podpisać list oraz podać swoje imię, nazwisko i adres.
Namiary na radnych i do, którego radnego pisać dowiesz się tutaj.
kropka_bialaWYSYŁANIE MAILI DO RADNYCH - metoda również skuteczna
Można wysłać do radnego list za pomocą poczty elektronicznej z prośbą o ochronę Zakrzówka. UWAGA: Nie zapomnij podpisać list oraz podać swoje imię, nazwisko i adres. Wystarczy kliknąć na adres emaliowy znajdujący się przy nazwisku twojego radnego, skopiować tekst znajdujący się tutaj, i wkleić go w okienko, które wyskoczy po kliknięciu na adres e-mailowy radnego.
Adresy e-mailowe do radnych i do którego radnego pisać dowiesz się tutaj.
kropka_bialaTELEFONOWANIE DO RADNYCH - metoda badzo skuteczna
Tutaj sprawa jest najprostsza. po prostu trzeba zadzwonić do radnego i powiedzieć mu na przykład:
Chcę aby Zakrzówek nie został zabudowany i żeby był tam park dla wszystkich Krakowian. Chcę, żeby Zakrzówek był chroniony poprzez zespół przyrodniczo-krajobrazowy. Proszę Pana/Panią o taką właśnie ochronę Zakrzówka.
Telefony do niektórych radnych znajdziesz tutaj.

Komentarze są wyłączone.