Warning: ob_start(): non-static method wpGoogleAnalytics::get_links() should not be called statically in /domains/zielony.org.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-google-analytics/wp-google-analytics.php on line 259
PROPAGOWANIE OCHRONY ZAKRZÓWKA
Witaj na stronie stowarzyszenia ZIELONY ZAKRZÓWEK!!!
NASZ CEL
Celem tej strony i stowarzyszenia ZIELONY ZAKRZÓWEK  jest stworzenie szerokiego ruchu społecznego, który byłby w stanie wymóc na władzach Krakowa poprawne zarządzanie przestrzenią miejską.
To czego wszyscy jesteśmy dzisiaj świadkami budzi poważny niepokój. Władze, a zwłaszcza Prezydent Majchrowski i niektórzy radni, wydają się celowo działać na szkodę Krakowa. Dochodzi do tego, że mieszkańcy muszą chronić miasto przed kryminalnymi zakusami prezydenckiej administracji. Warto tu tylko wspomnieć sprawę centrum handlowego, które Miasto chciało wybudować przy Błoniach, lub też ostatni pomysł budowy osiedla tuż przy kopcu Kościuszki, o drzewach przy błoniach już nie wspomnę. Władze Krakowa zdają się nie mieć pojęcia o tym czym jest miasto i jaką rolę pełnią w nim tereny zielone.
Podobna sytuacja ma miejsce w przypadku Zakrzówka. Miasto stworzyło projekt planu zagospodarowania przestrzennego, który łamie szereg przepisów o ochronie przyrody. Projekt ten jest zaprzeczeniem zasad zrównoważonego rozwoju miast, które są w dzisiejszych czasach jedynym rozsądnym rozwiązaniem dla gwałtownie rozwijającej się cywilizacji.
 Dlatego właśnie my obywatele Krakowa musimy chronić nasze miasto przed jego władzami. Zjednoczmy się i przejdźmy do działania. Nie pozwólmy na bezpowrotną dewastację terenów zielonych i innych. Niech Zakrzówek stanie się początkiem tych działań. Niech stanie się symbolem naszego sprzeciwu wobec bezmyślnej polityki przestrzennej władz Krakowa.
Niech każdy z Nas przystąpi do działania w takim stopniu w jakim może. Rozpowiadajcie wszystkim znajomym o ratowaniu Zakrzówka. Wysyłajcie do znajomych i rodziny emaile z adresem niniejszej strony. Niech wszyscy się dowiedzą prawdy o Zakrzówku. Prawdy o Gerium i o roli urzędników w niszczeniu Krakowa.
Ty również się przyłącz!!! 
Bez Ciebie nie damy rady uratować Zakrzówka.
O  STRONIE
Chcemy żeby strona Zielonego Zakrzówka stała się forum wymiany informacji i poglądów nie tylko o Zakrzówku, ale o całej polityce przestrzennej krakowskiego Magistratu.  Udało się nam uruchomić dział Aktualności gdzie znajdziesz ostatnie wiadomości dot. tego co dzieje się wokół sprawy Zakrzówka. Możesz tam komentować różne artykuły i  wymieniać opinie z innymi osobami.
ZAPRASZAMY CIĘ DO CZĘSTEGO ODWIEDZANIA NASZEJ STRONY. ZAPISZ SIĘ NA NASZĄ LISTĘ MAILINGOWĄ BY OTRZYMYWAĆ NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE ODNOŚNIE ZAKRZÓWKA. JESTEŚMY OTWARCI NA TWOJE SUGESTIE I KOMENTARZE.
Pozdrawiamy
Ekipa ZIELONEGO ZAKRZÓWKA

Komentarze są wyłączone.